HAKKIMIZDA
 
Bir Beyazlı Group Kuruluşu olan Bey-San İstif Makineleri Genel Dağıtım ve Pazarlama , makine ve kalıp üretimi konusundaki imalatçı kimliğinin yanısıra bu imalatlara bütünleyici olmasi açısından HELİ forkliftleri bölge distributor ile de Türkiye sanayisinin çözüm üreten kurumsal firmalarından biri olmuştur.Bugün ülke çapına yayılan geniş servis ağı ve bol yedek parça stoğu ile sorunsuz ve hızlı hizmet vermesi sayesinde forklift tedarikçileri arasında ayrı bir yere gelmiştir.

Ayrıca Gürcistan , Azarbaycan , Ermenistan distiribitörlüklerini de bünyesine katan firmamız bu alanda uluslararası arenada da söz sahibi olmaya aday bir firmadır.

HELI forklift Çin’de Japon lisansı ile 1,500.000m2 alanda yıllık 100.000 adeti geçen imalatı ile dünyada forklift üreticileri arasında ilk 10 arasındadır. 1 ton’dan 45 ton.’a kadar standart forklift ve konteyner forklifti imal eden HELI, aynı zamanda loader, ekskavatör üretimide yapmaktadır. HELI forkliftler bugün dünyanın tüm sanaysi gelişmiş ülkelerinde başarıyla çalışmaktadırlar.

Ayrıca, ilk olarak forklift aksam ve ataşmanı imal ederek başlayan üretimimiz, bugün çeşitlenerek birçok farklı alana imalat yapan, mühendisilik çözümleri sunan profosyonel üretici haline gelmiştir.

Başlıca imalatlarımız, akülü mini forklift, yük asansörleri, yük platformları, akülü istif makinaları, akülü çekiciler, akülü yük ve personel taşıma araçları, varil taşımaya yönelik araçlar ve ihtiyaca yönelik özel ürünlerdir. Akülü mini forkliftimiz TÜBİTAK ve üniversite destekli bir proje sonucu ortaya çıkmış ve düşük kapasiteli forklift ihtiyacını minumum maliyetle karşılayan yerli bir üründür.

Mühendislerimiz ürün tasarım ve imalat aşamasında Solidworks programı kullanmaktadırlar. Bu sayede üründe oluşabilecek riskleri minuma indirilir ve daha imal edilmeden çıkabilecek problemlerinin önüne geçilir.

Temizlik makinaları konusundada hizmet veren firmamız İtalya menşeili NOVA endüstriyel temizlik makinalarının bölge distribütörüdür. İç saha ve dış sahada kullanılmak üzere birçok ürün çeşidine sahip olan NOVA endüstriyel temizlik makinaları ülkemizde birçok firmada sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Firmamız ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Ayrıca başta yük asansörleri ve platformları olmak üzere birçok ürünümüzde CE sertifikamız vardır. İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı imalat yapan firmamız, en başta kalite ve müşteri memnuniyeti diyerek kendini geliştirmeyi devam etmektedir.