" izolasyonlu hafif yapı malzemelerinde lider kuruluş "

HAKKIMIZDA

BİR BEYAZLI GROUP KURULUŞU OLAN BETAŞ BLOK BİMS , YİNE AYNI KURULUŞA AİT OLAN ESENAZ MAD.TİC.LTD.ŞTİ NİN POMZA MADENİ DAĞITIMI ALANINDAKİ FAALİYETLERİNİ,TAMAMLAYICI OLMASI AÇISINDAN 2005 YILINDA TRABZON İLİ ÇAĞLAYAN MEVKİİNDE KURULARAK, İZOLASYONLU HAFİF YAPI MALZEMELERİ (BİMS) ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR.

2007 YILI İTİBARI İLE TESİS MODERNİZASYONUNU TAMAMLAYAN BETAŞ BLOK BİMS BUGUN 8500 M2 ALANDA GÜNLÜK ÜRÜN ÇEŞİDİNE GÖRE 25.000 İLE 40.000 ADET ARASINDA ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP, BÖLGENİN İLK VE TEK BİMS FABRİKASI OLMASI ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR..

BEYAZLI GROUP OLARAK :

Misyonumuz;

* Sektörel hizmet etkinliklerini evrensel standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin güvenilir ürünler üretmeyi, bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir.

* Gelişen teknolojinin doğrultusunda dünya standartlarına uygun ürünler üretmeyi ve KALİTE-HİZMET-MEMNUNİYET ilişkisinin devamlılığını sağlamayı amaç edindik.


İNŞAAT MALZEMELERİ sektöründe lider ve idealist kimliğimiz;

* Araştırmacılık, yenilikçilik ve yetkinlik değerlerine olan inancımız * Teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak bilgi ve verilere dayalı karar almamız * Toplumsal sorumluluğun bilincinde saydamlık anlayışında olmamız * Hoşgörü ve dayanışmaya verdiğimiz önem * Ülke ekonomisine istihdama katkımız ve çevreye saygımız * Kaynakların etkin olarak kullanımı

Vizyonumuz;

* Sektörel gelişimin içerisinde bilgi ve teknolojik altyapımızı kullanarak dünya standartlarına uygun ÜRÜNLER üretmek * İZALASYONLU HAFİF YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE kalite ve güven doğrultusunda pazar payımızı genişletmek. * Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak benimseyerek, istekleri doğrultusunda hizmet vermek


TESİSİMİZDEN GENEL GÖRÜNÜM